2020


Spinningowe Rozpoczcie Sezonu 2020 - rz. Wisa Zaduszniki - 14.06.2020r.

10. Safin Marcin - 0 pkt.

      Leniowski Kamil - 0 pkt.

      Czarnikowski Andrzej - 0 pkt.

      Hoszko Marek - 0 pkt.

      Grde Tadeusz - 0 pkt.

      Jabecki Mariusz - 0 pkt.

      Szarama Dawid - 0 pkt.

      Patrzyk Piotr - 0 pkt.

      Wojtal Jarosaw - 0 pkt.

      Patrzyk Grzegorz 0 pkt.

Spawikowe Mistrzostwa Koa 2020 - Zalew Koprzywnica - 28.06.2020r.

1. Kwanik Pawe - 14135 pkt.

2. Safin Marcin - 13990 pkt.

3. Durtka Mateusz - 9280 pkt.

4. Szarama Dawid - 8320 pkt.

5. Hoszko Marek - 7070 pkt.

6. Leniowski Kamil - 6925 pkt.

7. Rawski Krzysztof - 6720 pkt.

8. Jabecki Mariusz - 5480 pkt.

9. Woniak Wojciech - 4465 pkt.

10. Durtka Tadeusz - 3420 pkt.

11. Pikus Stanisaw - 3255 pkt.

12. Bogu Pawe - 2880 pkt.

13. Wojtal Jarosaw - 2785 pkt.

14. Stawarz Piotr - 1635 pkt.

15. Patrzyk Grzegorz - 1340 pkt.

16. Grde Tadeusz - 1025 pkt.

18. Gradzik Jacek - 0 pkt.

      Bogu Wojciech - 0 pkt.

VIII Nocne Spawikowo - Gruntowe - Staw nr 5 Jezirko - 18-19.07.2020r.

1. Glica Micha - 20020 pkt.

2. Stawarz Piotr - 16595 pkt.

3. Rawski Krzysztof - 15140 pkt.

4. Safin Marcin - 14780 pkt.

5. Leniowski Kamil - 9845 pkt.

6. Gradowicz Jarosaw - 8990 pkt.

7. Ffara Jakub - 8495 pkt.

8. Ffara Tadeusz - 8480 pkt.

9. Kwanik Pawe - 7505 pkt.

10. Fajt Rafa - 6815 pkt.

11. Szarama Dawid - 6590 pkt.

12. Patrzyk Piotr - 5195 pkt.

13. Pikus Stanisaw - 3590 pkt.

14. Bogu Pawe - 2040 pkt.

16. Durtka Mateusz - 1425 pkt.

17. Tychanowicz Rafa - 1255 pkt.

18. Jabecki Mariusz - 1125 pkt. (ex aequo)

      Hoszko Marek - 1125 pkt. (ex aequo)

20. Patrzyk Grzegorz - 990 pkt.

21. Hoszko Tomasz - 810 pkt.

22. Bogu Wojciech - 750 pkt.

26. Partyka Przemysaw - 0 pkt.

      Grde Tadeusz - 0 pkt.

      Glica Dominik - 0 pkt.

Najwiksza Ryba Zawodw: Glica Micha - Karp 5,38 kg

Towarzyskie Spawikowo - Gruntowe - Zalew Klonowe - 16.08.2020r.

1. Leniowski Kamil - 1670 pkt.

2. Safin Marcin - 1295 pkt.

3. Ffara Tadeusz - 905 pkt.

4. Ffara Jakub - 670 pkt.

5. Szarama Dawid - 570 pkt.

6. Bogu Wojciech - 535 pkt.

7. Durtka Mateusz - 530 pkt.

8. Patrzyk Grzegorz - 530 pkt. (mniej ryb)

9. Dul Rafa - 525 pkt.

10. Stanisaw Pikus - 420 pkt.

11. Grde Tadeusz - 360 pkt.

12. Dul Filip - 210 pkt.

13. Gradzik Jacek - 195 pkt.

14. Patrzyk Piotr - 15 pkt.

15. Szustak Krzysztof - 0 pkt.

Towarzyskie Zawody Spinningowe Koa - rz. Wisa Tarnobrzeg - 30.08.2020r.

1. Bogu Pawe - 1970 pkt.

2. Jabecki Mariusz - 1250 pkt.

3. Leniowski Kamil - 1050 pkt.

4. Bogu Wojciech - 440 pkt.

5. Kwanik Pawe - 360 pkt.

6. Stawarz Piotr - 240 pkt.

7. Patrzyk Grzegorz - 240 pkt. (mniej ryb)

8. Pikus Stanisaw - 160 pkt. (dusza ryba)

9. Czernikowski Andrzej - 160 pkt.

17. Safin Marcin - 0 pkt.

      Gradzik Jacek - 0 pkt.

      Patrzyk Piotr - 0 pkt.

      Hoszko Marek - 0 pkt.

      Grde Tadeusz - 0 pkt.

      Glica Dominik - 0 pkt.

      Durtka Mateusz - 0 pkt.

18. Szarama Dawid - DYSKWALIFIKACJA

Spinningowe Mistrzostwa Koa 2020 - rz. Wisa Sandomierz - 27.09.2020r.

1. Glica Dominik - 1430 pkt.

2. Stawarz Piotr - 1260 pkt.

3. Kwanik Pawe - 1220 pkt.

4. Bogu Wojciech - 1100 pkt.

5. Safin Marcin - 800 pkt.

6. Czernikowski Andrzej - 380 pkt. ( dusza ryba)

7. Gradzik Jacek - 380 pkt.

8. Jabecki Mariusz - 340 pkt.

9. Bogu Pawe - 220 pkt.

10. Hoszko Marek - 140 pkt.

14. Lewandowski Damian - 0 pkt.

      Patrzyk Piotr - 0 pkt.

      Grde Tadeusz - 0 pkt.

      Leniowski Kamil - 0 pkt.

Towarzyskie Zawody Spinningowe "Puchar Prezesa" - rz. Wisa Ggolin - 11.10.2020r.

1. Kwanik Pawe - 360 pkt.

2. Glica Dominik - 280 pkt.

3. Bogu Wojciech - 260 pkt.

4. Gradzik Jacek - 180 pkt.

5. Safin Marcin - 120 pkt.

6. Lewandowski Damian - 100 pkt.

8. Leniowski Kamil - 0 pkt.

    Szarama Dawid - 0 pkt.

Spinningowe Zakoczenie Sezonu 2020 "TADZIUKI" - rz. Wisa Tarnobrzeg - 08.11.2020r.